درباره گوگسل

هر آنچه که میخواهید درباره ی ما بدانید

ما چگونه کار میکنیم

روند کار گوگسل در جهت آسان سازی خرید و فروش در اینستاگرام است . فروشگاه ها با عضویت درگوگسل می توانند از خدمات بی نظیر سایت مانند ارتباط راحت و آسان با مشتری، فروش بیشتر محصولات از طریق پرداخت با درگاه بانکی و حمایت و تبلیغات بیشتر محصولات در این سایت بهره ببرند. حمایت و پشتیبانی گوگسل در روند خرید کالا همواره همراه خریداران خواهد بود.

مأموریت ما

از آنجا که فروشگاه های اینستاگرام روزبه روز در حال گسترش هستند، نیاز به خرید مطمئن از فروشگاه های اینستاگرام به وجود می آید. از این رو بر آن شدیم تا با شناسایی فروشگاه های قابل اطمینان و ایجاد راه حل مناسبی جهت سهولت ارتباط و خرید و فروش کالا در اینستاگرام گامی در جهت بهبود خدمات تکنولوژی به مردم و فروشگاه ها برداریم.

چرا انتخاب ما

تلاش ما به اشتراک گذاری امکانات و خدمات به افراد، آسان سازی خرید وفروش و تجربه خرید مطمئن و رضایت بخش از اینستاگرام است. برخی از ویژگی هایی که گوگسل در این راستا در اختیار کاربران قرار می دهد می توان به اطمینان دو طرفه بین خریداران و فروشندگان، قابلیت برگشت محصول، بالابردن درصد فروش روزانه، سهولت خرید و فروش و… اشاره کرد.

بنیانگذار و طراح

بهروز عرفانیان


بهروز عرفانیان مدیر و بنیانگذار سایت گوگسل و همچنین مدیر بخش طراحی رابط کاربری گوگسل می باشد.
وی فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر در رشته نرم افزار از دانشگاه صنعتی سجاد مشهد می باشد و هم اکنون دانشجوی کارشناسی ارشد در یکی از دانشگاه های معتبر چین می باشد.
بیش از 6 سال تجربه کاری موفق در زمینه طراحی وبسایت، شبکه های داخلی و سخت افزار وی را به اینجا رساند.

توسعه دهنده وب

حسن شجاعی


مدیریت بخش توسعه گوگسل می باشد. وی فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر در زمینه نرم افزار از دانشگاه صنعتی سجاد مشهد، از 5 سال پیش به صورت تخصصی در زمینه وب فعالیت می کند و 3 سال اخیر به طور جدی در زمینه توسعه وبسایت مشغول می باشد.

مدیریت محتوا

نازنین جلائیان


مدیریت بخش رسانه و محتوای گوگسل بر عهده وی می باشد که فعالیت خویش را حدود یک سال پیش با گوگسل آغاز کرده است.
وی فارغ التحصیل مهندسی فناوری اطلاعات (IT) از دانشگاه خیام مشهد می باشد.

دیگران درباره گوگسل چه می گویند؟

  • من تمام متن های صفحه اینستاگرام شما را خواندم و تصمیم دارم هر روز دوباره بخوانم تا فروش موفقی داشته باشم و برندم یکی از معروفترین برندهای موجود شود.

  • ممنون واقعا مطالبتون مفید بود سعی می کنم به توصیه ها و مطالب پیج اینستاگرامتون برای فروش محصولاتم استفاده کنم.

    - آقای هیپ هاپ

    فروشگاه هیپ هاپ