افزایش فروش کالا با فعالیت در شبکه های اجتماعی

فروش در اینستاگرام 433 بازدید
افزایش فروش کالا با فعالیت در شبکه های اجتماعی

استفاده از شبکه های اجتماعی برای فروش انواع کالا ها کاربرد دارد و اگر شما هم صاحب یک کسب و کار هستید و قصد گسترش عرصه فعالیت ،بالا بردن فروش ،تبلییغات بدون هزینه ،ارتباط مستقیم با مشتری های خود هستید این مطلب برای شما نوشته شده است.

امروز قصد داریم تا برای مدیریت بهتر کسب و کار نکاتی رو یاد آور بشیم و ضرورت فعالیت در این شبکه ها رو یک بار دیگه مرور کنیم .

یکی از مهترین روش های تبلیغات کالا یا خدماتی که یه کسب و کار به مشتریان خود ارائه میکند استفاده از شبکه های اجتماعی و استفاده از امکان ارتباط مستقیم با خریداران و یا افرادی است که از خدمات ارائه شده ی آنها استفاده میکنند.

به این ترتیب شما قادر خواهید بود تا مشتری های احتمالی را شناسایی کنید، همچنین میزارن رضایت مندی مشتری های قبلی خود، از کالایی که از طریق فروشگاه آنلاین شما به فروش رسیده است را بررسی کنید و از نظرات مثبت آن ها برای بالا بردن فروش کالای خود بهره ببرید .

میتوانید با ساختن اکانت اینستاگرام و فعالیت در آن از فرصت به دست آوردن هزاران مشتری که در حال حاضر کاربرهای اینستاگرام هستند استفاده کنید.

تنها لازمه استفاده از خدمات گوگسل داشتن یک اکانت فروشگاه در اینستاگرام است ، که قبلا در مورد نحوه ساخت آن در گوگسل مطلب منتشر شده :

چطور در اینستاگرام بفروشم ؟

 

به خاطر داشته باشید:

حضور در هر یک از شبکه های اجتماعی، نیازمند یادگیری و تجربه است. چه مطالبی طرفدار دارند. چه مطالبی نباید مطرح شوند. چه سوالاتی باید پاسخ داده شوند. چه مواردی باید مسکوت بمانند؟

در گوگسل  میتوانید مطالب مفیدی در زمینه راهکار های اداره بهتر شبکه های اجتماعی فروشگاه های اینستاگرامی خود بخوانید.

گوگسل با ایجاد فضایی امن به شما کمک میکند تا اعتماد مشتریان خود را جلب کنید و به مشتریان خود اطمینان خاطر دهید که کالا یا خدمات ارائه شده توسط فروشگاه گوگسلی شما تضمین شده هستند و همچنین میتوانید با استفاده از خدمات و بستر مناسب برای چت پیشرفته و امکان ارتباط مستقیم با مشتریان همچنین سیستم نظر سنجی و امتیازدهی  به کالا وامکان استفاده از کیف پول گوگسلی و ... که گوگسل در اختیار شما قرار میدهد از رضایت مندی مشتری خود مطمئن شوید و آنها را به خرید مجدد از فروشگاه آنلاین خود تشویق کنید .

همچنین میتوانید فروشگاه اینستاگرامی خود را تنها با چند گام ساده در گوگسل تایید تا از تمام خدمات به صروت رایگان بهره مند شده و پشتیبانی 24 ساعته داشته باشید.

 

اگر هنوز فروشگاهتان را تایید نکرده اید می توانید از اینجا تایید کنید.

به کار گرفتن ابزارهای ارتباط جمعی و هدفمند کردن استفاده از آن ها به موفقیت برند شما کمک میکند ،با توجه به این که روز به روز به آمار خرید های آنلاین افزوده میشودبه شما پیشنهاد میکنیم تا فروشگاه خود را به امکانات جدید گوگسل مجهز کنید.

در ادامه تعدادی از برند های معروف در دنیا و همچنین تعدادی از کسب و کار های ایرانی که به فعالیت در توییتر واینستاگرام مشغول هستند را معرفی میکنیم .

 

برند های معروف در اینستاگرام

 

 

برای دیدن لیست کامل اکانت های رسمی کسب و کار ها میتوانید صفحه رسمی گوگسل در توییتر را دنبال کنید

اگر شما هم صاحب کسب و کار هستید میتونید تجربیات خودتون رو برای ما بنویسید .