برند ها چطور می توانند از اسلاید شوی اینستاگرام استفاده کنند؟

فروش در اینستاگرام 174 بازدید
برند ها چطور می توانند از اسلاید شوی اینستاگرام استفاده کنند؟

از مسافرت گرفته تا مد و زیبایی، برند ها در هر زمینه ی کاری می توانند از امکان جدید اینستاگرام یعنی قابلیت نمایش چند تصویر در یک پست یا همان اسلاید شو استفاده کنند. اگر به خاطر داشته باشید در گذشته برای انتخاب بهترین عکس حسابی وقت صرف می کردیم ولی حالا با وجود امکان جدید اینستاگرام، کاربران می توانند تا ده عکس یا ویدئو را در یک پست بگنجانند. حالا که خیلی از کاربران به خاطر این امکان جدید هیجان زده شده اند در کنار آن ها صاحبان کسب و کار و برند ها قرار است عاشق اسلاید شوها شوند. اسلاید شوی اینستاگرام دقیقا چه کاربردی دارد و چطور می توانیم از آن استفاده کنیم؟

برندهای محصولات زیبایی

شما می توانید محصول استفاده شده را روی پوست های متفاوت نمایش دهید. همینطور می توانید تصاویر متنوعی از محصول را در یک پست بگنجانید و مطالبی که کاربران در مورد این محصول می نویسند را یکجا بررسی کنید. این امکان مخصوصا زمانی به کار برده می شود که محصولی به تازگی به بازار راه پیدا می کند. به این ترتیب کاربر نمی تواند با جستجوی هشتگ مورد نظر در مورد محصول و کاربرد آن اطلاعات به دست بیاورد در نتیجه با دیدن یک پست و محصول استفاده شده روی رنگ های مختلف پوست می تواند تصمیم گیری کند. به علاوه فروشندگان محصولات آرایشی بهداشتی و کسانی که در این مورد ویدئوهای آموزشی تهیه می کنند می توانند چند فیلم یک دقیقه ای بسازند و آن را پشت سر هم در یک پست بگنجانند. قطعا این پست از پست های یوتیوبی بیشتر بازدید کننده خواهد داشت.

برندهای مسافرتی

احتمالا مدت هاست که به دنبال چنین امکانی می گشتید. حالا می توانید به جای دیدن تنها یک عکس از هتل های مورد نظرتان، از نقاط مختلف فضای هتل و اتاق های آن دیدن کنید. این پست ها می توانند عناوینی مانند تور 24 ساعته در هتل جدید ما و یا بهترین غذاهای خیابانی تایلند داشته باشند. به این ترتیب کاربران با دیدن جاذبه های گردشگری هر شهر و عکس های بیشتر از آن تمایل بیشتری به سفر پیدا می کنند و می توانند از امکانات بیشتری اطلاع پیدا کنند. 

برندهای دکور منزل

 طراحی دکور منزل با شخصیت افراد و فضاسازی وابسته است به همین دلیل اسلاید شوهای اینستاگرام می تواند حسابی به شما کمک کند. به عنوان مثال می توانید در مورد ساختن قفسه ی کتاب به سبک قدیمی و با قیمت اندک فیلم آموزشی بسازید. به علاوه می توانید برای طراحی منزل آموزش مرحله به مرحله داشته باشید، لیست خرید ارائه بدهید، توصیه های کلیدی بنویسید و در آخر از محصول مورد نظر در فضاهای متنوع عکس منتشر کنید. مثلا برند آیکیا می تواند با مادرانی که فرزندان خردسال دارند همکاری کند و برای طراحی یک اتاق خواب برای پسربچه ی 5 ساله از ابتدای کار تا انتها آموزش مرحله به مرحله داشته باشد. به این ترتیب کاربر به این نتیجه می رسد که این مراحل همگی چقدر ساده هستند و تشویق می شود که از این محصولات استفاده کند تا اتاق های خانه را از نو طراحی کند.

کسب و کارهای کوچک

کسب و کارهای کوچک هم می توانند از اسلاید شوی اینستاگرام به نفع خودشان استفاده کنند. مثلا اگر بوتیک وسایل شیک راه اندازی کرده اید و یا سالن ماساژ دارید، می توانید در مورد فواید ماساژ صورت در فصل بهار مطلب منتشر کنید. حتی می توانید در پایان گالری عکس های اینستاگرامی کد تخفیف هم داشته باشید. کسب و کارهای هر زمینه ای می توانند از این امکان جدید استفاده کنند. حتی می توانند از مراسمی که برگزار کرده اند، همکاری هایی که با دیگر برند ها داشته اند، نظر مشتری های راضی و یا اعلامیه های مهم برای بازه ی زمانی مشخص عکس منتشر کنند.

چه شما تولید کننده ی بزرگ با میلیون ها دنبال کننده باشید، چه از آشپزخانه ی کوچک خانه تان به عنوان وبلاگ نویس کار کنید میلیون ها روش برای استفاده از اسلاید شوی اینستاگرام وجود دارد. اینستاگرام می تواند به شیوه ی جدیدی برایتان تبلیغات کند. این گالری می تواند کاربران را به شیوه ی جدیدی به خود جلب کند که تا به امروز ندیده اید!