چطوردر اینستاگرام بفروشم؟

فروش در اینستاگرام 197 بازدید
چطوردر اینستاگرام بفروشم؟

 

 

اینستاگرام یک اپلیکیشن فوق العاده  برای  به ثبت رسوندن بهترین لحظه های شماست و گوگسل بهتون کمک میکنه تا با استفاده ازهمین سرویس و فراهم کردن یه محیط ایمن  کالا های خودتون رو به فروش برسونید .

اگه  میخواید از فرصت به دست آوردن هزاران مشتری که در حال حاضر کاربرهای اینستاگرام هستن استفاده کنین  گوگسل  میتونه بهتون کمک کنه که چطور کسب و کاری رو راه اندازی کنید که هم جذابیت کافی برای کاربرها رو داشته باشه هم براتون سودآور باشه .

 

استارت فروشگاه آنلاین خودتون رو بزنید .

1 ) تصمیم بگیرید فروش چه کالایی مد نظرتونه؟

یادتون باشه ! کالای شما باید نسبت به کالا های مشابه جذابیت بالا تر و تفاوت قابل قبولی داشته باشه تا بتونه توجه مشتریان شما رو جلب کنه!

2) کپی؟ هرگز!

نت برداری از کسب و کار های موفق به رونق فروشگاه شما کمک میکنه اما از خط قرمز کپی برداری ایده ها و یا تقلید از استایل اونها عبورنکنید.

3) فروشگاه خودتون رو دراینستاگرام ثبت کنید.

یوزنیم خاصی که معرف کسب و کار شما باشه رو انتخاب کنید. اسمی که توی ذهن افراد ثبت بشه! اعداد طولانی یا کلماتی که درک اون ها سخت ویا نوشتنشون زمان بر و طولانی هست رو درانتخاب  یوزرنیم استفاده نکنید  تا مشتری های احتمالی،به راحتی بتونن فروشگاه  شما رو پیدا کنن..

4 ) از لوگو فروشگاه به عنوان عکس پروفایل استفاده کنید .

اگر فروشگاهتون آرم اختصاصی نداره میتونید از یک گرافیست کمک بگیرید .باید از فردی که خلاقیت کافی برای طراحی یک آرم منحصر به فرد که نماد  تجاری فروشگاه شما هست رو داره ، درخواست راهنمایی کنید  .

درخواست ساخت لوگو

 

5 ) اطلاعات پروفایل خود را ویرایش کنید .

درقسمت بیو اینستاگرام شعار خود به صورت کوتاه و حرفه ای در مورد کسب و کار خود قرار دهید. همچنین روشهای معتبر خرید مث خرید از فروشگاه گوگسلیتون رو  پیش روی  فالورهاتون بذارید.

 

از این برگه می توانید لینک بیوی خود را تغییر دهید.

6) اینستاگرام شما آماده فعالیت !

حالا میتونید کالاهای فروشگاهتون رو به صورت جداگانه و با استفاده از امکانات جدید اینستاگرام به صورت جداگانه و تکی یا یک آلبوم برای کاربرها به نمایش در بیارین . که این قسمت یکی از مهمترین مراحل و در حقیقت روش معرفی محصول به کاربران و فالور های فروشگاهتون هست . 

حالا که فروشگاه اینستاگرامی شما آماده فعالیت شده میتونین ازاین طریق فروشگاه خودتون رودر گوگسل تایید کنید. تا اعتماد مشتری ها روجلب کنید . 


 

اگر هنوز فروشگاهتان را تایید نکرده اید می توانید از اینجا تایید کنید.