درباره گوگسل

هر آنچه که میخواهید درباره ی ما بدانید

درباره گوگسل

گوگسل چه می کند و چه کسانی پشت آن هستند؟

گوگسل امنیت خرید و فروش در فضای مجازی را تضمین می کند.

ما چگونه کار میکنیم

روند کار گوگسل در جهت آسان سازی خرید و فروش در اینستاگرام است . فروشگاه ها با عضویت درگوگسل می توانند از خدمات بی نظیر سایت مانند ارتباط راحت و آسان با مشتری، فروش بیشتر کالاها از طریق پرداخت با درگاه بانکی و حمایت و تبلیغات بیشتر کالاها در این سایت بهره ببرند. حمایت و پشتیبانی گوگسل در روند خرید کالا همواره همراه خریداران خواهد بود.

مأموریت ما

از آنجا که فروشگاه های اینستاگرام روزبه روز در حال گسترش هستند، نیاز به خرید مطمئن از فروشگاه های اینستاگرام به وجود می آید. از این رو بر آن شدیم تا با شناسایی فروشگاه های قابل اطمینان و ایجاد راه حل مناسبی جهت سهولت ارتباط و خرید و فروش کالا در اینستاگرام گامی در جهت بهبود خدمات تکنولوژی به مردم و فروشگاه ها برداریم.

چرا انتخاب ما

تلاش ما به اشتراک گذاری امکانات و خدمات به افراد، آسان سازی خرید وفروش و تجربه خرید مطمئن و رضایت بخش از اینستاگرام است. برخی از ویژگی هایی که گوگسل در این راستا در اختیار کاربران قرار می دهد می توان به اطمینان دو طرفه بین خریداران و فروشندگان، قابلیت برگشت محصول، بالابردن درصد فروش روزانه، سهولت خرید و فروش و… اشاره کرد.

پشت صحنه این سامانه بزرگ

متخصصینی که این سامانه بزرگ را راه اندازی کرده اند تمام هدفشان جلب رضایت شما و خدمت به شماست.

بهروز عرفانیان

بنیانگذار و طراح

فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر در رشته نرم افزار از دانشگاه صنعتی سجاد مشهد و هم اکنون دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه سیچوان چین می باشد.

حسن شجاعی

مدیر ارشد توسعه نرم افزار

فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه صنعتی سجاد مشهد، از 8 سال پیش به صورت تخصصی در توسعه وبسایت مشغول می باشد.

امین جهانی

توسعه دهنده وب

دانشجو کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد مشهد و علاقمند ، فعال در زمینه آی تی با بیش از ۱۲ سال تجربه در پروژه های بزرگ داخلی و خارجی.

آرش جمشیدی

توسعه دهنده وب

وی فارغ التحصیل رشته برق صنعتی از دانشگاه سجاد مشهد می باشد, همکاری خود را با گوگسل بعد از شش ماه از دوره توسعه گوگسل آغاز کرد.

دلارام توکلیان

تحقیفات بازار

وی دانشجو مهندسی معماری از دانشگاه اسرار مشهد می باشد که زیر نظر مدیریت بازاریابی گوگسل طی سه ماه گذشته مشغول به کار است.

نازنین جلائیان

مدیریت محتوا

فارغ التحصیل مهندسی فناوری اطلاعات (IT) از دانشگاه خیام مشهد می باشد.

علی سالار

مدیریت فروش و مارکتینگ

وحید فاطمی

کارشناس فروش

علیرضا جمالی

کارشناس فروش

علی سالار

مدیریت فروش و مارکتینگ

وحید فاطمی

کارشناس فروش

می خواهید با ما تماس بگیرید؟

اگر مشکلی دارید، یا می خواهید بدانید ما کجا هستیم، یا میخواهید به تیم ما بپیوندید، با ما تماس بگیرید، تلفن ما همیشه به روی شما باز است.

تماس با گوگسل